شماره 16(مرداد 89)

سایه های ناب
شاید آن روزها آنقدر آدم ها سرشان شلوغ باشد که نگاه جدی به واژه عکس نداشته باشند و شاید اینقدر این شلوغی فراگیر باشد که حتی متوجه این همه دوربین در اطراف خود نباشند. احساس می کنم جهان فردای ما، جهان دوربین ها باشد، اما دوربین مورد بحث ما همان دوربین قدیمی عکاسی ست در لباسی نو و فاخر و شاید دیجیتال. عکاسی همان است و این درک و خشت و گل تا بتون و کامپوزیت ها، دستخوش دگرگونی شده است.
به هر حال همیشه شادی ها، رنگ ها، زیبایی ها و چیزهای عجیب، صورت های گوناگون و هزاران مورد دیگر، توسط من، تو و بی نهایت مردمی که حتی با تلفن همراهشان علاقمند به عکاسی هستند، ثبت شده است.
به گمان من قطعی ترین لحظات، لحظه ایست که چیزی در قاب ابدی عکس نهاده شده و هیچ تردیدی را به آن راه نیست. آن عین حقیقتی است برای من و تو. در اولین شماره به همین مقدمه بسنده می کنم و از خوانندگان محترم این شماره خواهشمندم با ارسال پیام کوتاه و یا ارسال از طریق پست الکترونیکی من، موضوعات مورد علاقه خود را در زمینه عکس بیان فرمائید تا در شماره های بعدی پیرو همان موضوع بحث شود. موضوعات می توانند معرفی عکاسان مطرح، مسابقات عکاسی، معرفی عکس، آموزش و ... باشد. از همراهی شما سپاسگذارم. منتظر شماره بعدی مجله باشید. تا بعد ...
 
 
خبرنامه ایمیل
خبرنامه SMS