درخشش احمد ریحان در جشنواره آساهی ژاپن

خبرگزاری فارس: در معتبرترین جشنواره بین‌المللی عکس آسیا عکس " اشک" اثر عکاس اصفهانی رتبه نخست این جشنواره را از آن خود کرد.
مدیرخانه عکاسان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان از درخشش احمد ریحان در جشنواره آساهی ژاپن خبر داد و اظهار داشت: جشنواره آساهی شیمبون ژاپن از 70 سال گذشته تاکنون به عنوان معتبرترین جشنواره آسیا محسوب میشود.
وی افزود: این جشنواره هرساله توسط موسسه انتشاراتی آساهی شیمبون برگزار میشود که با تیراژ پنج میلیون نسخه در روز منتشر میشود.
سیامک تراکمهزاده با بیان اینکه ایران پس از هند فعالترین عضو شرکت کننده در این جشنواره بوده است، گفت: ایران با یک هزار و 647 عکس از هند فعالترین حضور را در این جشنواره داشته که کانون عکس اصفهان با 150 اثر از 24 عکاس در این جشنواره حضوری پر رنگ داشت
وی با ابراز خرسندی از حضور فعال عکاسان اصفهانی در این جشنواره معتبر بینالمللی اظهار داشت:  جشنواره آساهی شیمبون ژاپن پذیرای انبوهی از عکاسان جهان بوده که
تنها 80 عکس را به عنوان آثار راه یافته انتخاب کرد و در این بین فقط سه عکس را به عنوان آثار برگزیده این جشنواره مشخص کرد و پس از اعلام سه عکس برگزیده نام  احمد ریحان با عکسی به نام اشک  در میان آنها میدرخشیدمدیرخانه عکاسان اصفهان با سپاس از دیگر هنرمندان اصفهانی که در این جشنواره حضور داشتند گفت: نام هفت عکاس هنرمند دیگر از ایران به نامهای علیرضا عطاریانی، داوود عاملی، امیر حسین حدادیان، برنا قاسمی، فرید ثانی، قدیر وقاری شورچه و حمید سلطان آبادیان در بین این 80 نفر وجود داشت.
خبرگزاری فارس اصفهان نیز حضور پر افتخار و غرور آمیز عکاسان اصفهان و همچنین درخشش احمد ریحان به عنوان عکاس برگزیده  در جهان را تبریک میگوید.
خبرنامه ایمیل
خبرنامه SMS